Tüm riskleriniz için global çözümler.
Hakkımızda Bilgi Merkezi İletişim Bilgi Alın: 0 332 237 93 62

Hakkımızda

DNB Global'in size özel kasko sigortası teklifleri ile güvenli yolculuğun keyfini sürün...
DNB Global Sigorta olarak sizin için onlarca sigorta şirketinden teklif alıp, ihtiyaç duyduğunuz ürün için en iyi fiyatı buluyoruz.

Tüm sigortacılık hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ve en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.
Sigortadan Daha Fazlası Bağımsızız, bir çok sigorta şirketi ile çalışıyoruz. Sizin adınıza fiyat ve teminat araştırmasını ve analizini biz yaparız. İhtiyacınıza en uygun sigorta seçeneklerini en iyi fiyat garantisi ile almanızı sağlıyoruz.
Kaliteli Hizmet Sunuyoruz Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. İşinde uzman, lider sigorta şirketlerinde çalışmış deneyimli ve tecrübeli bir ekibiz.
Doğru Poliçe Sunuyoruz Paranızı alabilmek için sizleri sahte vaatlerle ve/veya sigortanın kapsamında olmadığı halde varmış gibi göstererek yalan yanlış poliçelere yönlendirmiyoruz.
Hasar Anında Yanınızdayız Uzman ekibimiz 7 gün 24 saat yanınızda! Hasar anında, çekici hizmetinden eksper tayinine kadar tüm hasar sürecinizi takip edelim.
Yenileme Sürecinde Yanınızdayız Yenileme sürecinde de tüm avantajlarımızla yanınızdayız. Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ediyor, tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı gözetiyoruz.
22 sigorta şirketi arasından
en uygun teklifi sunar
Hasar anında uzman ekibi ile
7/24 yanınızda!
Tecrübeli ve kaliteli
hizmet ve çözümler sunar
Tüm riskleriniz için global çözümler. Takip Edin
Tüm hakları saklıdır. DNB GLOBAL Sigorta Aracılık Hizmetleri © 2020